Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında İzmir ilinde bulunan ortaokulların başarı sıralaması aşağıda verilmiştir.

İLDEKİ SIRASI
İLÇE
OKULLAR
TEOG ORTALAMA (%)
TÜRKÇE (%)
MATEMATİK (%)
FEN VE TEKNOLOJİ (%)
İNKILAP TARİHİ (%)
YABANCI DİL (%)
DİN DERSİ (%)
1MENEMENBÜLENT OKAN ORTAOKULU91,0393,7384,8290,1895,1890,5591,73
2ALİAĞAGAZİ ORTAOKULU87,7091,9377,8788,3291,8885,2090,99
3KARŞIYAKAEREN ŞAHİN ERONAT ORTAOKULU86,7490,2878,1486,4990,3085,7189,51
4KONAKGÜZELYALI ORTAOKULU86,7390,1376,7986,5990,6985,8490,36
5ÖDEMİŞMUSTAFA AYŞE YANBASTI ORTAOKULU86,3385,7179,9585,0590,0587,3989,84
6KARŞIYAKAATAKENT ERDOĞAN KİBARER ORTAOKULU84,8188,1475,0385,1088,0483,6388,95
7FOÇAREHA NECLA MİDİLLİ ORTAOKULU84,5788,7175,6984,1489,5778,6890,60
8BORNOVAYAVUZ SELİM ORTAOKULU84,5490,4772,2883,0287,6384,4389,38
9GÜZELBAHÇEDR.GÜNGÖR ÖZBEK ORTAOKULU84,3587,2773,7283,8390,0083,1688,10
10BUCAMAKBULE SÜLEYMAN ALKAN ORTAOKULU83,8387,3573,8581,9590,0081,7088,15
11GAZİEMİRN.SALİH İŞGÖREN ORTAOKULU83,3388,5572,7281,8490,1977,7688,92
12BALÇOVAASİL NADİR ORTAOKULU83,1586,2373,6481,7286,7281,9188,68
13BERGAMAAYAZKENT ORTA OKULU82,8978,9580,7978,9584,4785,5388,68
14GAZİEMİRATATÜRK ORTAOKULU82,7886,2174,3681,0288,5078,7687,84
15NARLIDEREPROF DR AZİZ SANCAR ORTAOKULU82,6885,9572,1683,9087,9680,3785,76
16MENDERESÖZDERE OĞAN TİMİNCİ ORTAOKULU82,6784,1865,9887,6287,4682,0088,77
17BAYRAKLINEDRET İLHAN KETEN ORTAOKULU82,6688,0572,5380,0788,0377,8189,48
18BORNOVAYAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU82,6188,4771,5378,4787,0281,7088,49
19MENDERESGÖRECE MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU82,0886,5473,0383,4684,2679,6885,48
20TİREKURTULUŞ ORTAOKULU82,0587,0375,7877,2883,1379,1489,96
21BALÇOVABALÇOVA İMAM HATİP ORTAOKULU81,8689,1265,5973,5390,8878,5393,53
22DİKİLİÇANDARLI MEHMET DİLSİZ ORTAOKULU81,5080,5671,5981,1490,3481,9783,41
23KONAKMİSAK-I MİLLİ ORTAOKULU80,9586,0270,9678,2879,4085,5185,53
24BAYRAKLIMUSTAFA ÇUKUR ORTAOKULU80,9381,8071,4079,4086,0079,4087,60
25URLAASİYE HÜSEYİN AKYÜZ BİLİM ORTAOKULU80,8385,2870,2884,1785,2873,8986,11
26TORBALIŞEHİT UZMAN ONBAŞI MUSTAFA ESER İHOO80,4383,4561,8379,3092,2574,1591,62
27BUCATOKİ TURGUT ÖZAL ORTAOKULU80,3385,9167,8878,7988,8674,8585,68
28TORBALITORBALI TİCARET ODASI 80.YIL O.O80,3283,4770,8279,4484,5477,4486,20
29BUCAHASAN ALİ YÜCEL ORTAOKULU79,9284,1268,5379,5186,3375,5685,45
30ALİAĞAALİAĞA HELVACI ORTAOKULU79,3982,3561,6277,7983,3885,6185,59
31BERGAMAAŞAĞIBEY ORTA OKULU79,3584,4476,9476,9478,0672,1987,50
32KARABAĞLARCEMİL MİDİLLİ ORTAOKULU79,2081,8068,5177,5885,2674,4387,63
33BAYRAKLIKAYMAKAM ÖZGÜR AZER KURAK ORTAOKULU78,9083,5067,1477,3685,2074,3885,82
34BUCABURHAN ÖZFATURA ORTAOKULU78,7688,2963,7876,5885,1272,8085,97
35KARABAĞLARÖĞRETMENLER VE ŞEKER MEVHİBE ORTAOKULU78,5583,9767,6376,3785,1875,0083,14
36KARŞIYAKAKARŞIYAKA ORTAOKULU78,4984,9265,9276,3283,9274,2585,59
37ÇİĞLİCAHİDE AHMET DALYANOĞLU ORTAOKULU78,4383,1262,9377,1584,5678,6784,17
38ÇEŞMESÜLEYMAN SAMİ SARI ORTAOKULU78,3879,2956,4382,5082,8682,6986,54
39KARŞIYAKAALİ KAYA ORTAOKULU78,2881,2169,7176,8884,5872,1385,17
40BERGAMAYUKARIBEY ORTA OKULU78,1181,5469,2378,4682,1275,0082,31
41BERGAMAYENİKÖY ORTA OKULU77,9383,2862,9782,1979,0677,5882,50
42GAZİEMİRREMZİ DOĞAN ORTAOKULU77,6983,3366,0377,5283,6371,7783,85
43KARŞIYAKAMETİN AŞIKOĞLU ORTAOKULU77,4782,7663,4375,3184,6574,1284,57
44KARABAĞLARKESTANAPAZARI İMAM HATİP ORTAOKULU77,2081,7962,5075,7186,4362,5094,29
45KARABAĞLARFEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULU77,2082,0863,9073,8983,8472,4887,00
46KARŞIYAKAHAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER ORTAOKULU77,1782,1766,5574,1785,2170,5984,31
47GAZİEMİRYAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU77,1382,9260,8973,4983,6875,9485,84
48KARABAĞLARŞEHİT HALİT TAŞ ORTAOKULU76,9880,7965,5373,5583,2272,0786,71
49TORBALIKAZIMPAŞA ORTAOKULU76,8980,1063,8675,5881,2075,8584,74
50KARABAĞLARAKŞEMSETTİN İMAM HATİP ORTAOKULU76,8485,3461,6572,4384,0366,3191,26
51BUCASAADET EMİR ORTAOKULU76,8181,1360,8471,8886,3875,9184,69
52TİREFATİH ORTAOKULU76,7984,9263,8374,4881,3772,2283,91
53ALİAĞAALİAĞA ORTAOKULU76,7381,0368,4275,0081,6269,8184,50
54SELÇUKGAZİ MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU76,7185,3361,0676,2080,0074,8682,80
55BUCAMEŞKÜRE ŞAMLI ORTAOKULU76,6381,1565,4573,5382,7672,4784,45
56BORNOVASUPHİ KOYUNCUOĞLU ORTAOKULU76,6382,8565,1875,2585,4867,4583,58
57TORBALIYENİKÖY ORTAOKULU76,5682,3963,2670,6584,7876,3081,96
58BORNOVAYAKA ŞENGÜL MUSTAFA KARACA ORTAOKULU76,5484,2355,7781,9278,4668,4690,38
59KARŞIYAKAFEVZİPAŞA ORTAOKULU76,4380,8366,3774,0984,0969,9283,28
60ÇİĞLİALİ ŞİR NEVAİ ORTOKULU76,2282,7565,8469,0480,1178,7180,84
61KEMALPAŞAKIZILÜZÜM ORTAOKULU76,1783,0067,0073,0082,0068,0084,00
62ÇİĞLİÇİFTEHAVUZLAR ORTAOKULU76,1178,6666,9076,5781,5769,9183,06
63ALİAĞAALİAĞA ATATÜRK ORTAOKULU76,1085,2961,6972,3182,6970,7683,88
64TORBALITOKİ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU76,0980,0067,0672,9483,8268,6384,12
65MENEMENHURİYE MEHMET AKÇASAKIZ ORTAOKULU76,0976,9059,8379,1482,9373,1084,66
66KARABAĞLARBAHÇELİEVLER ORTAOKULU76,0382,3160,1274,3784,0769,9185,40
67BALÇOVAYUSUF UZ ORTAOKULU76,0280,5165,0071,7480,3776,5182,02
68ÇEŞME16 EYLÜL ORTAOKULU75,9783,6456,0274,3285,2370,4586,14
69BERGAMAULUBATLI HASAN ORTA OKULU75,9077,8765,1978,0685,8365,8382,59
70BERGAMAOSMAN NURİ ERSEZGİN ORTA OKULU75,8080,3764,2275,9081,6068,4884,22
71BERGAMAÇİTAHMETBEYLER ORTA OKULU75,7186,2559,0076,0082,2568,0082,75
72ÇEŞMEMEHMET AKPINAR ORTAOKULU75,6983,6464,7570,9981,1769,1984,38
73MENDERESÖZDERE ORTAKÖY ORTAOKULU75,6081,3965,0073,3381,1169,1783,61
74BERGAMA100.YIL ORTA OKULU75,5380,1161,5674,1182,2269,8385,36
75ÇEŞMEİSMAİL GÜRAL ORTAOKULU75,3285,2356,7472,8581,3471,2284,53
76KİRAZKİRAZ ORTAOKULU75,2677,4364,9075,1581,0971,0981,88
77BORNOVAHİLAL NECMİYE HÜSNÜ ATABERK ORTAOKULU75,1880,0263,4572,2480,1772,8982,29
78ALİAĞAŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULU75,0785,5861,5272,1281,3665,1584,70
79ÇEŞMEİMAM HATİP ORTAOKULU74,9676,5061,0078,0083,0064,0087,25
80BERGAMAMUALLA ERSEZGİN ORTA OKULU74,8977,1160,0574,1778,2472,8786,91
81BUCA30 AĞUSTOS ORTAOKULU74,8081,8559,9570,7081,8472,6681,80
82ALİAĞAYENİŞAKRAN YUNUS EMRE ORTAOKULU74,7379,4165,0068,9778,5371,9184,56
83GÜZELBAHÇEALİ BAYIRLAR ORTAOKULU74,7279,1358,1776,6381,1572,4580,76
84BORNOVADOKTOR CAVİT ÖZYEĞİN ORTAOKULU74,7079,9259,5973,9878,9173,3882,41
85MENEMENULUKENT ORTAOKULU74,6281,0559,6069,9282,1870,5684,44
86BERGAMAULUBATLI HASAN İMAM HATİP ORTA OKULU74,5878,7555,7574,5282,6267,7588,10
87ALİAĞAPETRO-KİMYA ORTAOKULU74,5479,4563,5873,2282,5265,4983,00
88SELÇUKBELEVİ ŞHT. YZB. CENGİZ TOPEL OO74,1579,4063,8071,6084,4079,4066,30
89MENEMENEGEKENT2O.O74,1478,1763,3072,3481,2066,3183,51
90BAYRAKLIOSMAN ÇINAR ORTAOKULU74,1178,9463,2271,9078,9770,1081,51
91BAYINDIRERGENLİ ŞEHİT CEVDET AYGÜN ORTAOKULU74,0975,6553,9181,0983,0466,3084,57
92BERGAMAŞEHİT ÜSTEĞMEN CEMİL CANAN İMAM HATİP ORTA OKUL74,0474,5862,8372,7080,0069,3484,75
93MENEMENŞEHİT KEMAL ORTAOKULU74,0379,8162,6773,0781,5764,4182,66
94BORNOVANECMİYE BİLGİN ORTAOKULU73,8875,5858,8471,7481,2872,6783,14
95TORBALITORBALI ŞEH.TEĞ. SERDAR GENÇ ORTAOKULU73,8182,5359,1866,7178,4975,1480,82
96BERGAMAZÜBEYDE HANIM ORTA OKULU73,8076,6364,0272,8579,4667,5582,31
97TİREESKİOBA ORTAOKULU73,7890,0055,3866,1578,4662,3190,38
98ÇİĞLİMEHMET HİKMET KAŞERCİ ORTAOKULU73,7278,5061,5071,3280,0068,4082,63
99MENEMENMALTEPE ORTAOKULU73,7073,8955,5671,1181,1173,3387,22
100KEMALPAŞABAĞYURDU CUMHURİYET ORTAOKULU73,6274,0454,0473,3383,0977,0080,23
101BALÇOVAERTUĞRULGAZİ ORTAOKULU73,5979,2157,8172,0280,8470,6780,96
102BORNOVAERGENEKON ORTAOKULU73,4280,0761,4270,0781,4964,5582,91
103ÇİĞLİÇİĞLİ GÜLEN KORA ORTAOKULU73,3478,5659,8570,3884,0565,1582,06
104KONAKNECATİBEY ORTAOKULU73,2780,0957,4869,0579,7770,3782,84
105ÖDEMİŞ50.YIL ORTAOKULU73,2077,4363,6871,3978,8366,2881,58
106KARŞIYAKAEVİN LEBLEBİCİOĞLU ORTAOKULU73,1979,1560,4873,8481,6061,3682,69
107KARABAĞLARŞERİF REMZİ ORTAOKULU73,1978,1160,0567,6278,6471,9882,70
108ALİAĞATOKİ ORTAOKULU73,1679,6459,8569,2278,5269,5082,25
109BALÇOVABAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ORTAOKULU73,1575,8062,9073,6078,2068,2080,20
110KEMALPAŞAKEMALPAŞA İMAM HATİP ORTAOKULU72,9578,5855,4374,5179,2061,3688,64
111BAYRAKLIÇAMKIRAN ORTAOKULU72,8676,4962,8771,6080,5764,1581,49
112KINIKYAYAKENT ORTAOKULU72,7674,3862,0366,5684,8460,3288,44
113KEMALPAŞAAŞAĞI KIZILCA ORTAOKULU72,7374,4456,9470,0081,3974,4179,17
114BERGAMAGÖÇBEYLİ İMAM HATİP ORTA OKULU72,7275,9363,7068,8979,2664,6383,89
115BORNOVAMEVLANA ORTAOKULU72,7077,6762,2870,4078,2266,9080,76
116BAYINDIRÇINARDİBİ ORHAN KAHRAMAN ORTAOKULU72,5974,1756,3970,2879,7271,3983,61
117MENDERESBAYRAK ORTAOKULU72,5975,3261,5169,3376,0372,2781,09
118TİREŞEHİT MEMET ORUÇ ORTAOKULU72,5778,9862,1971,4874,9264,8482,97
119KARŞIYAKACEMİL AKYÜZ ORTAOKULU72,5678,5960,0771,1481,1061,9982,48
120TORBALIAYRANCILAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ72,4878,4157,2071,5987,0752,6887,93
121KEMALPAŞAYİĞİTLER ÖZCAN KATRANCI ORTAOKULU72,4575,0057,3568,0876,1774,2683,82
122KARABAĞLARCEMİL MERİÇ ORTAOKULU72,4278,3258,3368,0879,5167,0383,24
123URLAİSKELE ORTAOKULU72,3674,3858,9673,5478,5471,0477,71
124SEFERİHİSARMUHARREM GÜLPINAR ORTAOKULU72,3576,3962,5870,0079,1465,7480,25
125GAZİEMİRGAZİ UMURBEY ORTAOKULU72,3376,5056,8867,3182,1769,9781,13
126ÖDEMİŞKAYMAKÇI TÜRK HAVA KURUMU ORTAOKULU72,2375,0864,0775,5179,1564,1575,42
127KEMALPAŞAMERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU72,0577,6860,3071,9580,3357,8784,18
128KONAKGAZİ ORTAOKULU72,0375,9761,2770,6180,4563,5480,36
129GÜZELBAHÇEMUSTAFA SAADET ALANYALIOĞLU ORTAOKULU72,0173,7565,4179,5874,5863,7575,00
130BORNOVAÇAMDİBİ KORDON BİRLİK ORTAOKULU71,9280,2460,4868,1979,1962,1481,29
131NARLIDERENARLIDERE İMAM HATİP ORTAOKULU71,7677,5750,1470,2984,2961,1487,14
132DİKİLİBademli Mehmet Ertuğrul Denizolgun O.O.71,7580,5056,3875,8377,2257,5083,05
133SELÇUK19 NİSAN ORTAOKULU71,6174,5160,1468,8081,7660,7783,66
134BUCAEGE İHRACATÇI BİRLİKLERİ ORTAOKULU71,5878,5956,2669,5478,6763,3383,09
135KARŞIYAKAKARŞIYAKA İMAM HATİP ORTAOKULU71,5678,3556,4867,3979,1561,2886,73
136BUCAÇAKABEY İMAM HATİP ORTAOKULU71,5677,9856,9667,2880,7761,0285,36
137URLAJALE NECDET ÖZBELGE ORTAOKULU71,5273,1856,1472,5076,5971,4379,29
138KEMALPAŞAÖRNEKKÖY ŞEHİT İNCEKARA ORTAOKULU71,5077,0057,0070,0078,0067,0080,00
139BORNOVABATI ANADOLU ÇİMENTO ORTAOKULU71,4975,5558,0471,1078,4067,0278,80
140ÖDEMİŞOVAKENT ORTAOKULU70,9374,1755,5673,3378,0665,5678,89
141KONAKSALİHA HÜSEYİN ÖZYAVUZ ORTAOKULU70,7872,2856,5867,8178,6469,3980,00
142MENDERESSÜLEYMAN ÇEVİK ORTAOKULU70,7776,5259,1865,1578,8865,6779,25
143URLAEGİAD ORTAOKULU70,7575,7059,5670,4476,7164,5577,56
144SEFERİHİSARİMKB ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ70,7376,0054,8067,2076,2063,6086,60
145ÇİĞLİSELİM DİNİZ ORTAOKULU70,7276,1158,5866,5677,2965,0080,76
146BUCAŞEHİT ÜSTEĞMEN KONURALP ÖZCAN ORTAOKULU70,6974,4758,4168,9478,1366,0678,13
147KARŞIYAKASELÇUK YAŞAR ALAYBEY ORTAOKULU70,6478,3656,4764,4278,8366,4379,33
148URLAPMC DEMİRGÜREŞ ORTAOKULU70,5477,1754,5072,3376,0061,0782,17
149NARLIDEREDİDEM IŞIKLI ORTAOKULU70,4376,5252,3972,3978,7064,5778,04
150URLAÖZBEK ORTAOKULU70,3771,6758,8973,3373,3370,5674,44
151ÖDEMİŞÖDEMİŞ ORTAOKULU70,2374,4060,2569,8276,3961,4379,11
152ÇEŞMEILICA MUSTAFA BAHÇELİ ORTAOKULU69,9475,5357,8970,2674,7467,7873,42
153TİREDÖRTEYLÜL ORTAOKULU69,8778,0158,8568,4374,5160,5678,88
154MENEMEN9 EYLÜL ORTAOKULU69,7571,6158,8770,8775,5863,4078,18
155BORNOVAUZUN HASAN ORTAOKULU69,6373,1053,9766,8672,8574,0376,98
156BERGAMASAĞANCI YUNUS ŞAHİN KOÇ69,5570,9660,0070,7777,5056,7381,35
157BERGAMABÖLCEK ORTA OKULU69,5371,4060,4071,4074,6055,8083,60
158FOÇAYENİBAĞARASI ŞEHİT YARBAY MESUT KURU O.O69,5376,7455,0065,0078,4866,3075,65
159TİRETİRE ŞEHİT MEHMET ORUÇ İMAM HATİP OO69,4676,1551,1575,3877,8850,7785,38
160SEFERİHİSARŞEHİT ÖĞRETMEN MEHMET İZDAL ORTAOKULU69,3974,2957,4366,5077,2962,1778,64
161KARABAĞLARESERKENT ORTAOKULU69,3877,7154,9764,6579,1559,8180,02
162BUCABUCA ORTAOKULU69,3571,7256,8968,4077,9760,5680,54
163KEMALPAŞAKEMALPAŞA 75.YIL ORTAOKULU69,3377,0054,0067,0078,0060,0080,00
164DİKİLİCUMHURİYET ORTA OKULU69,3071,0957,6265,4474,8769,5377,24
165BALÇOVA80.YIL ORHANGAZİ ORTAOKULU69,2977,2856,5066,1877,8557,6280,33
166GAZİEMİR9 EYLÜL ORTAOKULU69,2871,6753,6271,8175,7663,3079,52
167BORNOVAREŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU69,1667,7062,5165,5276,4664,7478,03
168BUCAAKŞEMSETTİN ORTAOKULU69,1472,7155,7364,9677,8265,0878,55
169BORNOVAŞEHİT POLİS KAĞAN KILIÇ İMAM HATİP ORTAOKULU69,0675,6353,7569,3876,8858,1380,63
170BUCAİSMET YORGANCILAR ORTAOKULU69,0375,5456,7765,3873,4663,2879,77
171KONAKKONAK 9 EYLÜL ORTAOKULU69,0075,8854,5065,6974,9762,0080,97
172URLAZEYTİNALANI GOP ORTAOKULU68,8473,8057,8771,5775,7458,9875,09
173TORBALICENGİZ TOPEL ORTAOKULU68,8474,1956,2365,9275,2562,7678,70
174FOÇANECLA MİDİLLİ MERKEZ ORTAOKULU68,7076,3958,6167,6475,1459,4175,00
175KARABAĞLARHALİDE EDİP ADIVAR İHO68,6977,3649,7666,7880,4354,9082,88
176BORNOVAŞEHİT ONB. ALİ GÜNER YEŞİLBAĞ ORTAOKULU68,6872,6657,7267,9873,5563,2976,85
177BAYINDIRZEYTİNOVA ŞEHİT ERDAL CANBULAT ORTAOKULU68,6372,5056,9170,0071,7664,7175,88
178SEFERİHİSARSIĞACIK 80 .YIL CUMHURİYET ORTAOKULU68,6270,6552,6169,5778,7057,1783,04
179SEFERİHİSARDOĞANBEY PAYAMLI ORTAOKULU68,5972,8360,8766,0976,7457,6177,39
180MENDERESALTINTEPE ORTAOKULU68,5772,9055,6571,1370,1666,5575,00
181GAZİEMİRŞEHİT MUSTAFA YAMAN ANADOLU İMAM HATİP ORTAOK68,5473,6555,1068,3374,9058,1381,15
182ÖDEMİŞHAMAMKÖY ORTAOKULU68,4769,1757,6772,1769,6764,8377,33
183BERGAMAZEYTİNDAĞ YILMAZ ORTA OKULU68,4670,4552,6166,7074,0968,8178,07
184BORNOVAREŞAT TURHAN ORTAOKULU68,3772,6555,6766,5377,2661,8176,31
185KARŞIYAKAHASAN PINARÇALI ORTAOKULU68,3672,4657,5964,0975,8662,6277,54
186SEFERİHİSARYENİ ORHANLI ORTAOKULU68,2868,0061,0067,3374,3364,3374,67
187TORBALIYAVUZ SULTAN SELİM ORTAOKULU68,2472,5856,2467,2773,1761,9278,26
188URLAURLA İMAM HATİP ORTAOKULU68,2373,2556,6367,7572,8860,6478,25
189BORNOVAFERİT BAHRİYE ERGİL ORTAOKULU68,0975,0353,0764,7074,2265,2576,28
190MENDERESATAKÖY ORTAOKULU68,0871,7347,1270,5871,3570,9676,73
191MENEMENHAYKIRAN ADEM SAATÇİ ORTAOKULU68,0473,4454,8465,7873,5964,1976,41
192KEMALPAŞAMERKEZ CUMHURİYET ORTAOKULU68,0372,8055,7265,9272,5558,8282,35
193KEMALPAŞAAKALAN DENEN ORTA OKULU68,0071,6656,6671,3371,0058,3379,00
194SEFERİHİSARTEPECİK ORTAOKULU67,9877,8659,6460,7168,9364,2976,43
195KONAKKONAK İMAM HATİP ORTAOKULU67,9674,8053,7859,5376,6255,0787,97
196BORNOVAEVRENOSOĞLU ORTAOKULU67,8571,4551,7062,7075,7469,6775,85
197MENEMENMİYASE İNCEER ORTAOKULU67,7374,9252,7463,9175,8159,4879,52
198ÇİĞLİAKIŞ ÖĞÜTÇÜ ORTAOKULU67,7072,0156,0864,2171,6863,8878,34
199KARABURUNKARABURUN ORTAOKULU67,6167,0058,5064,5073,6766,8375,17
200FOÇAYENİFOÇA REHA MİDİLLİ ORTAOKULU67,6073,0355,6165,0074,3965,0072,58
201URLA80.YIL GAZİ ORTAOKULU67,5973,3553,5066,3573,7362,9075,71
202ÇİĞLİTEKEL ORTAOKULU67,5474,8053,3067,9672,7662,4574,00
203MENEMENMENEMEN ANADOLU İMAM HATİP OO.67,3273,2951,1461,1867,5563,9986,79
204BALÇOVADEU DEVLET KONSERVATUVARI ORTAOKULU67,2574,5048,0061,0070,5071,5078,00
205BUCAMEHMET EMİN YURDAKUL ORTAOKULU67,1774,9654,4364,1674,5657,3877,53
206BORNOVAKAVAKLIDERE S.H.Ö.O.O.67,1169,6950,1666,0976,4160,3180,00
207BEYDAĞATATÜRK ORTAOKULU67,1071,7356,8869,7672,1257,6974,42
208DİKİLİKABAKUM ORTAOKULU67,0973,7560,0064,0668,1363,1373,44
209KARŞIYAKAGİRNE ORTAOKULU66,9872,7054,6060,6675,5162,4375,99
210BAYRAKLISABİAHA AHMET TABAK ORTAOKULU66,9575,1951,4762,9873,9361,8676,26
211KARABAĞLARBOZYAKA MEVLANA İMAM HATİP ORTAOKULU66,8874,0051,4062,0977,6451,0185,12
212MENEMENTürkeNi Ortaokulu66,8373,0048,0064,0073,0069,0074,00
213BUCAAKINCILAR ORTAOKULU66,7872,8052,8965,6371,8961,3976,06
214BUCASEVGİ FERİT AKIN ORTAOKULU66,7671,0754,1362,9475,0259,1178,32
215ALİAĞAFATİH ORTAOKULU66,7375,7154,8163,3366,2359,2181,09
216MENEMENToki Ahıska Kent Ortaokulu66,6777,0049,3366,0078,0049,6680,00
217KEMALPAŞAYUKARI KIZILCA ORTAOKULU66,6662,8563,5775,7171,4256,4270,00
218DİKİLİMEHMET AKİF ERSOY İMAM HATİP ORTAOKULU66,6070,7753,0866,9270,0054,5884,23
219MENDERESGÖRECE MUSTAFA MUTLU ORTAOKULU66,5675,6354,0669,0670,3157,8172,50
220MENEMENSEYREK ORTAOKULU66,5271,7153,2969,7169,2960,7174,43
221MENDERESÇİLEME ORTAOKULU66,4871,8255,0067,2767,2764,3273,18
222MENDERESTEKELİ ŞEHİT ER İBRAHİM KOCAGÖBEK ORTAOKULU66,3270,0055,9469,0374,6849,6778,59
223KİRAZKARABURÇ CUMHURİYET ORTAOKULU66,1665,1959,4268,8569,2356,6077,69
224ALİAĞAMEHMET SAKA ORTAOKULU66,1369,8856,0763,4570,0063,4573,93
225URLABADEMLER ORTAOKULU66,0477,5051,8861,2577,5051,2576,88
226ÖDEMİŞ3 EYLÜL YATILI BÖLGE ORTAOKULU65,8770,7753,6264,7773,3157,4675,31
227SELÇUKHASAN FATMA ÖNAL O. O.65,8371,5055,5071,5078,0042,0076,50
228MENEMENEROL TARAKÇIOĞLU ORTAOKULU65,8372,6450,0765,7869,0763,0474,35
229TORBALIMUSTAFA ÇOBAN ORTAOKULU65,7871,9451,1766,7374,3356,3174,22
230BUCAMÜŞERREF MAHMUT TINAS ORTAOKULU65,7672,1247,8264,2972,7462,0275,59
231KEMALPAŞADEREKÖY ORTAOKULU65,7672,6051,9573,0473,9147,1775,86
232BERGAMAGAZİ ORTA OKULU65,6568,7853,6761,6365,8268,5175,51
233BORNOVA80.YIL BORNOVA ORTAOKULU65,5373,4748,3265,3874,5454,0477,44
234KEMALPAŞASİNANCILAR ORTAOKULU65,5265,0047,1868,1272,8168,1271,87
235BERGAMATEPEKÖY ORTA OKULU65,4969,4143,2468,5372,6560,5978,53
236BAYRAKLIMUSTAFA UYGUR ORTAOKULU65,4772,2754,3759,7771,9359,6874,77
237GAZİEMİRS.ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ EGEMEN YILDIZ ORTAOKULU65,4367,2155,4570,7168,0556,3374,81
238KEMALPAŞASEKİZ EYLÜL ORTAOKULU65,3969,9650,9362,4372,2557,5879,20
239KEMALPAŞABAĞYURDU KAZIM DİRİK ORTAOKULU65,3868,1550,4365,1071,1960,0077,39
240URLAİYD KUŞÇULAR ORTAOKULU65,3669,1145,5470,5473,9358,2174,82
241BUCAÖTÜKEN ORTAOKULU65,3271,8347,9168,8374,7553,7574,83
242BALÇOVASACİDE AYAZ ORTAOKULU65,3167,5952,2268,3375,9352,2275,56
243ÖDEMİŞHATİPOĞLU MUSTAFA ERDEM ORTAOKULU65,2770,8648,5768,8668,8657,3577,14
244SELÇUKİSABEY ORTAOKULU65,2271,7052,1064,4072,1057,4073,63
245BAYINDIRMERKEZ İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU65,1970,8155,0064,1969,4957,8873,77
246KINIKŞEHİT HALİL BALYE İMAM HATİP ORTAOKULU65,1870,6746,3562,6075,1056,6779,71
247KONAKHACIŞAKİR ECZACIBAŞI ORTAOKULU65,1770,9153,8962,6972,5056,1374,90
248KİRAZTÜRK TELEKOM YATILI BÖLGE ORTAOKULU65,1470,5250,9464,4878,0246,3580,52
249ÖDEMİŞGÜNLÜCE ORTAOKULU65,0970,2860,0061,1165,5655,2878,33
250BORNOVASAİT GÜZELCAN ORTAOKULU65,0972,4550,8262,1872,2759,1573,64
251SEFERİHİSARSONER DEĞERLİ ÜRKMEZ ORTAOKULU64,9869,0549,4073,6967,0254,4076,31
252BUCAŞEHİT SELİM TOPAL ORTAOKULU64,9572,9255,6060,1771,2154,8674,94
253GAZİEMİRMEVLÜT AYSUN ÖZER ORTAOKULU64,9566,8755,6064,5267,9559,7575,00
254BERGAMAİSMAİLLİ ORTAOKULU64,8771,2548,7571,6770,4255,4571,67
255ÇİĞLİİZZET GÖKÇİMEN ORTAOKULU64,7571,2150,7963,0171,6257,2474,63
256MENDERESŞEHİT KAYMAKAM MUHAMMET FATİH SAFİTÜRK İHO64,7572,8051,6965,1270,5551,7376,61
257ÇİĞLİHARMANDALI ORTAOKULU64,6970,8145,8659,3571,4561,7078,98
258ÇİĞLİŞH. ASTS. ÖZGÜR ERDOĞAN İMAM HATİP ORTAOKULU64,5573,6248,7956,9078,7946,9082,33
259GÜZELBAHÇEVALİ KAZIM PAŞA ORTAOKULU64,4870,1858,4962,0072,0048,0076,22
260KARABURUNATATÜRK ORTAOKULU64,4765,6051,0078,0067,8074,0050,40
261TORBALIYAZIBAŞI ORTAOKULU64,3063,7247,0969,5369,6560,7075,12
262GÜZELBAHÇENAMIK ELAL ORTAOKULU64,2962,3248,9255,7174,2876,2968,21
263ÖDEMİŞŞEHİT YASİN NACİ AĞAROĞLU İMAM HATİP OR.64,1961,6156,7265,7765,0054,7581,31
264URLAAVNİ KAYA KOKUCU ORTAOKULU64,1167,8649,6459,2970,3666,7970,71
265DİKİLİCAN RÜŞTÜ TÜFEKÇİOĞLU O.O.64,0766,3451,5364,4867,9862,0172,05
266TORBALIPAMUKYAZI TAMSA SER.FAB.A.Ş ORTAOKULU63,9867,0443,6756,8482,5555,5178,27
267MENEMENGAZİ ANADOLU İMAM HATİP OO.63,9466,1155,5661,9472,5047,5080,00
268BAYINDIRFIRINLI ORTAOKULU63,9070,4544,0964,5570,9160,2473,18
269BORNOVAMEDİHA MAHMUTBEY ORTAOKULU63,8969,4952,2361,3170,0556,8573,41
270KARABAĞLARMUSTAFA BAYKAŞ ORTAOKULU63,8669,1047,1057,9471,2662,9074,88
271ÇEŞMEHAYRİYE NURİ ERTAN ORTAOKULU63,8167,9647,8660,4172,2459,5774,80
272KONAKŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU63,7868,6757,0058,3366,0055,3677,33
273TİREBÜYÜKKALE MEDİHA İÇEL ORTAOKULU63,7270,5852,3153,6568,2759,6077,88
274TORBALICUMHURİYET ORTAOKULU63,7072,3152,1457,3173,9652,2274,29
275NARLIDEREOĞUZHAN ORTAOKULU63,6069,0652,7355,8671,5655,3277,03
276KİRAZCERİTLER ORTAOKULU63,5764,4858,9761,5565,1758,5272,76
277BORNOVAKARACAOĞLAN MAHALLESİ ORTAOKULU63,5668,3147,6561,6772,8655,8874,98
278MENDERESÇAMÖNÜ NAİLE KARADENİZ ORTAOKULU63,4267,2548,0068,2577,2545,5074,25
279KEMALPAŞAAYŞE-HASAN TÜRKMEN ORTAOKULU63,4069,8752,4165,3573,5042,3876,88
280KARABAĞLARSeniha Mayda Ortaokulu63,2968,6448,0961,7472,8653,5974,84
281SELÇUKFATMA GÜNAY ORTAOKULU63,2864,3850,9963,3772,7855,3572,82
282BAYRAKLITİCARET BORSASI ORTAOKULU63,2770,9848,8659,0870,3355,8774,51
283ALİAĞAŞEHİT ÇAVUŞ BÜLENT KULA ORTAOKULU63,2567,1046,6060,5669,3262,7073,21
284MENDERESOĞLANANASI ORTAOKULU63,1069,0546,1964,0571,6755,2472,38
285ÇİĞLİSASALI ORTAOKULU63,0968,5352,0665,0067,3558,5367,06
286KİRAZALİ NİĞDE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ63,0765,5443,3966,9673,5749,1179,82
287KEMALPAŞAPAKMAYA ORTAOKULU63,0066,0046,0057,0069,0050,0090,00
288ÖDEMİŞKAYAKÖY ORTAOKULU62,9868,3348,1063,8172,8651,6773,10
289BORNOVABORNOVA İMAM HATİP ORTAOKULU62,9670,3349,1758,7369,2751,5378,70
290MENEMENASARLIK TOKİ ORTAOKULU62,9170,2347,1459,7669,5256,7574,04
291KİRAZHÜSEYİN SARI ORTAOKULU62,7965,2349,6562,9164,6559,1975,12
292KARABAĞLARYUNUS EMRE ORTAOKULU62,7569,6945,7364,4069,5850,8976,20
293ÖDEMİŞBIÇAKÇI BEDRİYE BAYKAŞ ORTAOKULU62,6463,0444,3560,4366,7467,1774,13
294SEFERİHİSARULAMIŞ O.O62,5367,8255,0058,8263,8255,0074,74
295ALİAĞAYENİŞAKRAN ORTAOKULU62,5266,1447,1855,0067,9163,2975,62
296KARABAĞLARKAZIM KARABEKİR ORTAOKULU62,4369,2647,4158,8168,5356,6473,91
297KONAKOSMAN KİBAR ORTA OKULU62,4268,5547,7758,3369,5955,7174,59
298BAYINDIRKAZIM DİRİK ORTAOKULU62,3667,0647,2465,7770,1252,3271,65
299BAYRAKLIZİHNİ ÜSTÜN ORTAOKULU62,3468,9348,9360,2770,5552,0573,30
300BUCAKIBRIS ŞEHİT YÜZBAŞI CENGİZ TOPEL ORTAOKULU62,3170,3946,9062,4467,7054,0372,40
301KARABAĞLARALİ AKATLAR ORTAOKULU62,2867,6548,9158,3469,9754,8074,02
302TİRETİRE ATATÜRK ORTAOKULU62,2268,1554,6458,3965,6055,6070,95
303ÇİĞLİTÜPRAŞ MAHMUT ESAT BOZKURT ORTAOKULU62,1970,3651,6159,3268,8552,1670,83
304BAYINDIRCANLI 60. YIL ORTAOKULU62,1973,4946,0568,3764,5346,6374,07
305FOÇABAĞARASI CEMİL MİDİLLİ İMAM HATİP ORTAOKULU62,1265,0040,9164,5570,9158,6472,73
306BERGAMA80. YIL CUMHURİYET YBO62,1166,0752,2163,3665,5755,4670,00
307ÇİĞLİMÜNEVVER ÖĞRETMEN ORTAOKULU62,0969,2347,7957,6967,4056,4773,94
308KEMALPAŞAÇAMBEL ŞEBNEM KARDIÇALI ORTAOKULU62,0858,3344,1670,8371,6659,1668,33
309KİRAZHALİLLER ORTAOKULU62,0865,3952,4559,3169,7155,4070,20
310KARŞIYAKAENGİN HAYRİ ÖZMERİÇ ORTAOKULU61,9267,7647,0153,3970,1156,8776,38
311BUCABUCA İMAM HATİP ORTAOKULU61,9267,2846,0859,1269,8849,4779,68
312TİRE80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu61,8465,6355,1157,8763,8861,2167,32
313BAYRAKLIBAYRAKLI ERTUĞRUL GAZİ İHO61,7970,5647,6353,2572,0049,8877,44
314KINIKŞEHİT CAFER ATİLLA ORTAOKULU61,7564,1652,0860,9666,9252,9373,44
315TORBALITORBALI 7 EYLÜL ORTAOKULU61,6263,9742,7953,3871,1861,3277,06
316NARLIDEREKILIÇASLAN ORTAOKULU61,5463,2847,2158,0365,1663,4772,08
317ÇEŞME80.YIL ÇİFTLİK ORTAOKULU61,5473,0846,5451,1574,2351,9272,31
318KONAKKONAK 19 NİSAN ORTAOKULU61,5066,8652,3555,1065,5054,5774,61
319KARABURUNKARABURUN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ61,4161,6756,6761,1166,6746,2576,11
320NARLIDEREHASAN İÇYER ORTAOKULU61,3565,2253,6763,5668,6751,1165,89
321ÇİĞLİKAKLIÇ ORTAOKULU61,3469,3348,3355,0079,0040,3676,00
322KONAKALİ FUAT CEBESOY ORT.61,2966,8344,4256,7371,0653,2475,48
323KONAKGÜRÇEŞME LEMAN ALPTEKİN ORTAOKULU61,2869,3047,1856,6268,2451,4174,93
324KARABAĞLAR29 EKİM ORTAOKULU61,1568,6246,4262,0965,7549,1074,93
325ÇİĞLİGÜZELTEPE ORTAOKULU61,1065,7647,7857,2269,7257,7268,40
326BORNOVAŞEHİTLER ORTAOKULU61,0766,9445,9858,5170,2551,4773,28
327KONAKMERSİNLİ ORTAOKULU61,0665,6345,3163,7565,0057,0069,69
328FOÇABAĞARASI CEMİL MİDİLLİ ORTAOKULU61,0665,4149,5958,9262,9760,0069,46
329GAZİEMİRDEDEOĞLU ORTAOKULU61,0166,1345,4256,7669,5152,8875,35
330KARABAĞLARÜLKÜ ORTAOKULU60,9163,0444,8458,1765,9162,7770,73
331ÖDEMİŞÖDEMİŞ ÇAYLI ORTAOKULU60,8063,2844,2257,9768,9159,3371,09
332BAYRAKLIFATMA HİKMET KAŞERCİ ORTAOKULU60,7766,8548,9055,4566,2054,3572,85
333SELÇUK80. YIL ÇAMLIK ORTAOKULU60,7262,9150,0068,6360,4049,5872,80
334BUCAATATÜRK ORTAOKULU60,7164,8046,4558,4869,5950,5274,41
335TORBALIAHMETLİ ORTAOKULU60,6867,8143,7565,9471,2542,1973,13
336KARABAĞLARŞEHİT GAZETECİ HASAN TAHSİN ORTAOKULU60,5868,6647,1153,8666,7653,4573,62
337BUCAUFUK ORTAOKULU60,4368,9145,1155,8569,7050,1772,87
338MENDERESGÜMÜLDÜR ÖĞRETMEN EMİNE YAZLALI OO60,4070,8041,7461,7462,7549,6375,72
339TORBALIAYRANCILAR ATATÜRK ORTAOKULU60,3565,3544,5056,6367,2357,1271,25
340TORBALIPANCAR NEZİHE ŞAİR ORTAOKULU60,2960,1246,0558,6068,3755,7072,91
341KINIKMEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU60,2363,9245,8858,4369,3151,8671,96
342ÖDEMİŞYENİCEKÖY ORTAOKULU60,1768,6751,0060,6762,6746,3371,67
343ALİAĞAŞEHİT KEMAL ORTA OKULU60,1562,7448,4558,1069,7651,8370,00
344KARABAĞLAR75.YIL ORTAOKULU59,8463,9644,5556,7070,5351,5471,76
345KEMALPAŞAÖREN ORTAOKULU59,7763,4843,7854,8467,3457,3471,81
346KARŞIYAKAMÜRŞİDE ALTINÇUBUK ORTAOKULU59,7468,2044,8258,3268,0947,7471,31
347ALİAĞAŞEHİT SEBAHATTİN KARAKAPLAN ORTAOKULU59,7264,5443,9460,0068,1849,5372,12
348BORNOVANİHAT GÜNDÜZ ORTAOKULU59,7166,0845,5457,2365,4756,1667,77
349BAYINDIRHACI İSMAİL AKDAĞ İMAM HATİP ORTAOKULU59,6865,8652,7662,7664,3136,5575,86
350MENEMENCUMHURİYET ORTAOKULU59,6764,8549,7454,0465,8550,1573,40
351ÖDEMİŞZEYTİNLİK SABAHATTİN ŞENOCAK ORTAOKULU59,6463,1052,5960,6966,2146,7968,45
352BORNOVAALTINDAĞ ORTAOKULU59,6268,4545,5255,2965,7554,4868,22
353KONAKGÜLTEPE ORTAOKULU59,5964,0747,9661,5466,1348,1969,65
354ÇİĞLİKEMAL HADIMLI ORTAOKULU59,5961,6747,2457,3669,8349,7171,72
355URLABALIKLIOVA ORTAOKULU59,5864,2940,3657,5067,5056,0771,79
356ÖDEMİŞHatipoğlu Hasan Erdem Ortaokulu59,4670,0042,1258,0867,8851,3567,31
357MENDERESDEVELİ ORTAOKULU59,4461,7551,0058,7565,0051,6768,50
358SELÇUKŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK AİHL59,3874,3844,3853,1366,8839,3878,13
359KEMALPAŞAARMUTLU ORTAOKULU59,3466,3146,2658,3866,7645,6672,67
360GAZİEMİRMUSTAFA KEMAL PAŞA ORTAOKULU59,3164,6447,9060,6368,2045,8368,66
361KARŞIYAKAYAMAÇ ORTAOKULU59,3064,1445,5756,0068,8652,3568,86
362MENDERESDEĞİRMENDERE ORTAOKULU59,2163,1641,3255,2671,8450,7972,89
363TİREKİRELİ ATK ORTAOKULU59,2066,0740,0058,2166,4352,1472,32
364TORBALIKARAKUYU ORTAOKULU59,0667,7143,1355,2165,2149,1773,96
365KONAKKAZIM KARABEKİR ORTAOKULU59,0366,2045,1456,3364,9150,2971,30
366BAYRAKLIVALİ NAMIK KEMAL ŞENTÜRK İLKOKULU-ORTAOKULU58,9565,6845,6857,7768,8547,0368,72
367TORBALIAYRANCILAR ORTAOKULU58,8962,2545,4855,1364,3658,1368,02
368KİRAZÇAYAĞZI ORTAOKULU58,8561,4149,8954,7866,2252,3368,48
369KEMALPAŞAALİYA İZETBEGOVIC ORTAOKULU58,7765,5846,9156,0269,7044,8569,55
370BERGAMADEREKÖY EBSO ORTA OKULU58,7758,6043,0262,0969,0750,3969,42
371URLAUZUNKUYU ORTAOKULU58,7661,9241,1565,0062,3151,0071,15
372TORBALIULUĞBEY ORTAOKULU58,7362,9044,8458,7154,6863,6767,58
373TORBALIÇETİNELLER ORTAOKULU58,6364,8846,7955,1265,4847,4472,08
374KARABAĞLARYÜZBAŞI ŞERAFETTİN ORTAOKULU58,6361,6448,2852,1463,6657,1368,93
375TİRETİRE TOKİ Ş M Ç B. ORTAOKULU58,6064,0348,0653,2364,6850,3371,29
376KONAKBOĞAZİÇİ ORTAOKUL58,4859,5851,7561,1159,3154,0065,14
377ÖDEMİŞŞEHİT ER SÜLEYMAN ÖZDEMİR ORTAOKULU58,4463,2847,9754,5367,8145,7871,25
378MENDERESDEREKÖY MUALLA-NUSRET SEZEL ORTAOKULU58,4061,9749,7061,6264,8542,7369,55
379KARABAĞLARİYİBURNAZ ORTAOKULU58,3965,2845,5053,4265,7550,6569,75
380BUCAİSMAİL ŞEKİP UYAL ORTAOKULU58,1365,6544,6656,0266,2145,4970,76
381BAYRAKLI80.YIL METAŞ ORTAOKULU58,0064,2244,5354,5359,8459,8465,04
382TİREEĞRİDERE İBRAHİM KARDİÇALI ORTAOKULU57,9464,7140,5966,7652,0659,1264,38
383BUCAGAZİ ORTAOKULU57,7963,7442,9554,8764,4550,2570,45
384KONAKZAFER ORTAOKULU57,7467,5038,9558,6958,3653,1769,76
385KONAKSEYFİ GÜLMEZOĞLU ORTAOKULU57,6364,7446,1454,9164,4747,0968,42
386KONAKMİMAR SİNAN ORTAOKULU57,6161,7143,8049,0365,2955,8370,00
387MENDERESGÖLCÜKLER ADNAN OLCAY ORTAOKULU57,5258,5145,2655,0062,5455,4668,33
388KARABAĞLARŞEHİT MUHTAR METE SERTBAŞ ORTAOKULU57,4861,1142,7854,6765,3349,7771,22
389MENEMENEMİRALEM ATATÜRK ORTAOKULU57,4165,9838,0354,7562,5456,6766,48
390KONAKMUSTAFA RAHMİ BALABAN ORTAOKULU57,3264,5041,5054,4059,4053,4470,70
391ÖDEMİŞYOLÜSTÜ ORTAOKULU57,2862,3743,1662,8960,2646,3268,68
392KONAKBARBAROS HAYRETTİN İMAM HATİP ORTAOKULU57,2169,5336,4047,0968,3746,6375,23
393BUCAKARACAAĞAÇ TÜRK KADINLAR KONSEYİ ORTAOKULU57,1871,4336,1953,8166,1943,8171,67
394ÖDEMİŞBİRGİ KAZIMPAŞA ORTAOKULU57,1764,5047,0056,8863,2545,8865,50
395KARABAĞLARYAVUZ SELİM ORTAOKULU56,9763,0043,8752,6068,2742,9671,13
396TORBALIKUŞÇUBURUN BARBAROS ORTAOKULU56,9661,5842,3753,1661,0551,9471,67
397ALİAĞA80. YIL ÇAMLIK ORTA OKULU56,9666,5741,0051,6763,6752,8666,00
398BORNOVAYÜZÜNCÜ YIL ORTAOKULU56,9261,5645,2151,5665,2147,8770,10
399BUCAHÜSEYİN AVNİ ATEŞOĞLU ORTAOKULU56,9059,0947,5553,8162,6351,4066,93
400KONAKŞEHİT FETHİBEY ORTAOKULU56,8958,7848,3054,2165,2647,6167,18
401KONAKFATİH MEHMET ORTAOKULU56,8867,1945,4153,2764,9044,9565,54
402TORBALIÇAPAK ORTAOKULU56,8862,6948,8557,6953,8556,2561,92
403BORNOVAŞEHİT MUSA CAN ORTAOKULU56,8361,7239,4355,9070,4250,5063,03
404BAYINDIRÇIRPI MUSTAFA ADANIR ORTAOKULU56,7266,0942,4658,1158,7547,7367,18
405MENDERESBULGURCA ORTA OKULU56,7062,2940,4258,1365,0045,2169,17
406BUCAKOZAĞAÇ ORTAOKULU56,6862,0542,4652,6766,4345,6770,78
407KEMALPAŞA80.YIL SÜTÇÜLER ORTAOKULU56,6860,7845,8557,1462,7845,2968,21
408MENEMENGAZİ ORTAOKULU56,5660,5046,6048,9759,6657,5066,17
409BORNOVADOĞANLAR HÜSNÜ BORNOVALI ORTAOKULU56,5159,5843,0651,0062,3055,9867,17
410ÖDEMİŞŞEHİT ER KAMİL ALKAN ORTAOKULU56,2559,8846,3860,3864,7542,2463,88
411KONAKKESTELLİ ŞERİFE ECZACIBAŞI56,2459,7938,7050,6459,2253,3475,77
412TORBALIKORUCUK ORTAOKULU56,1861,5844,2157,3760,7945,0068,16
413BEYDAĞBEYDAĞ İMAM HATİP ORTAOKULU55,7759,6150,3850,0061,9246,5366,15
414ÖDEMİŞBADEMLİ ORTAOKULU55,7255,2646,5860,2668,9540,0063,29
415KİRAZ80.YIL SULUDERE ORTAOKULU55,6756,4647,5062,9262,7141,0963,33
416BAYRAKLIŞEHİT FEHMİ BEY ORTAOKULU55,6661,6342,7252,9962,2846,9667,39
417MENDERESYENİKÖY ORTAOKULU55,5862,0042,5056,5063,0043,0066,50
418TORBALIFATİH ORTAOKULU55,5160,2040,6352,9965,3544,6969,17
419BAYRAKLICEMİL ATLAS ORTAOKULU55,4159,5343,3551,0662,3551,7164,47
420NARLIDEREİHSAN ÇELİKTEN ORTAOKULU55,0860,7342,0050,5563,7348,2765,18
421BAYRAKLIİMBAT ORTAOKULU55,0565,0041,1550,3465,1442,6266,07
422KARABAĞLARTAHİR MERZECİ ORTAOKULU54,9658,4242,6652,6362,4446,6666,93
423MENEMEN100.YIL ORTAOKULU54,9257,9140,6552,1361,2651,8065,74
424FOÇAGERENKÖY ORTAOKULU54,7956,8844,5851,8859,1750,0066,25
425KİRAZCEVİZLİ EGE BÖLGE SANAYİ ODASI ORTAOKULU54,7259,4143,4359,0253,9250,9861,57
426MENEMENKOYUNDERE ORTAOKULU54,5464,5739,9347,0763,0745,3067,29
427ÇEŞMEÇAĞDAŞ YAŞAM OVACIK ORTAOKULU54,5263,1038,8154,2968,8131,6770,48
428BORNOVADOĞANLAR HACI YAŞAR KANDUR ORTAOKULU54,4861,2742,8549,2760,1546,3566,96
429KONAKKIBRIS ŞEHİTLERİ ORTAOKULU54,4263,1941,2549,4265,4840,1866,98
430ÖDEMİŞÖDEMİŞ CUMHURİYET ORTAOKULU54,3158,0843,5154,3361,2441,1567,55
431TİREGÖKÇEN KEZİBAN Ö.H.B ORTAOKULU54,3060,0846,5954,9258,7943,3862,05
432KİRAZİĞDELİ ORTAOKULU54,2555,2548,8848,1360,5050,0062,75
433TİREŞehit Ali İhsan Kalmaz Ortaokulu54,1156,1640,2953,7763,3345,1565,94
434KONAKBARBAROS HAYRETTİN ORTAOKULU54,1060,8342,5848,5462,3144,6065,76
435KONAK26 AĞUSTOS ORTAOKULU54,0158,1441,1951,7861,8645,3465,76
436KONAKKEMAL ATATÜRK ORTAOKULU54,0157,8738,3349,2061,6751,7565,23
437KEMALPAŞADAMLACIK ORTAOKULU53,8355,0042,0048,0069,5041,5067,00
438MENDERESKÜNER ŞEHİT BİNBAŞI ERCAN ORTAOKULU53,7659,2947,5055,0053,7542,0465,00
439MENDERESKARAKUYU ORTAOKULU53,7153,7549,6948,7553,1356,3360,63
440BUCAKAYNAKLAR ORTAOKULU53,5255,3940,0848,2859,6152,5865,16
441KARABAĞLAREMİR SULTAN ORTAOKULU53,0757,6446,2547,8757,7643,8865,05
442BORNOVAGÜZELCAN KARDEŞLER ORTAOKULU53,0155,9636,4148,5662,6250,0564,44
443BEYDAĞ80.YIL AŞAĞI AKTEPE ORTAOKULU52,6159,0043,1748,3362,6738,8363,67
444KİRAZUMURLU ORTAOKULU52,5954,7739,0947,2760,2348,2565,91
445BAYRAKLIPİRİ REİS İHO52,5756,4639,2750,1259,5741,4068,60
446KONAKRIDVAN NAFİZ EDGÜER ORTAOKULU52,5058,8936,3947,8662,4343,5965,83
447GAZİEMİRASLANLAR ORTAOKULU52,4656,6441,3953,1155,4944,6763,44
448KONAKİBNİ SİNA ORTAOKULU52,3057,7937,7945,0057,7547,7067,79
449KEMALPAŞASARILAR ORTAOKULU52,1758,7541,6642,9162,5041,8165,41
450KONAKÖMER LÜTFÜ AKAD ORTAOKULU51,8657,0743,4949,1755,1844,9461,33
451BORNOVANALDÖKEN MUHARREM CANDAŞ ORTAOKULU51,7962,0036,9447,5861,9138,8163,50
452MENEMENİRFAN ERDEM ORTAOKULU51,5558,3840,9344,0760,8041,3363,77
453KARABAĞLARULUĞBEY ORTAOKULU51,5258,3538,1443,4263,2937,8068,14
454DİKİLİ80.YIL SALİHLER ORTAOKULU51,5054,0242,2248,6152,5048,2963,33
455BAYRAKLIMİLLİ İRADE ORTAOKULU51,4957,4136,3347,0258,8246,5862,81
456BORNOVAÇİMENTAŞ ORTAOKULU51,2655,2338,9543,3762,0342,6565,29
457KARABAĞLARİLKKURŞUN ORTAOKULU51,0761,0935,4345,0060,0034,0070,87
458KARŞIYAKAEMİNE LAHUR ORTAOKULU51,0257,6138,1744,7958,8043,2463,52
459TORBALI80.YIL ÇAYBAŞI ORTAOKULU51,0061,6335,7547,2561,3535,7764,23
460TORBALIÖZBEY ORTAOKULU50,7358,1139,3345,3460,8937,5063,22
461KARABAĞLARKATİP ÇELEBİ ORTAOKULU50,6557,1538,7243,4958,6643,0162,85
462SELÇUKSEKİZEYLÜL ORTAOKULU50,5353,7242,2448,5554,8944,7759,02
463TORBALIŞEHİT ÇAVUŞ HAYDAR ARDA ERERTİNGİ O.O49,7453,2338,6948,7256,4638,4362,88
464TİREYENİÇİFTLİK ORTAOKULU49,4059,2939,0549,0555,0034,2959,76
465KONAKDUMLUPINAR ORTAOKLU48,9054,3538,0644,6055,9542,3358,06
466KINIKGAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU48,9053,4638,6244,8553,0146,9956,44
467BORNOVAMEVLANA CELALEDDİN RUMİ İMAM HATİP ORT.48,7550,6832,7341,3655,4545,9166,36
468KONAKKAHRAMANLAR MUSTAFA ÖĞÜTVEREN ORTAOKULU48,7356,6127,6842,5056,1439,4670,00
469MENEMEN80.YIL ASARLIK ORTAOKULU48,5452,9736,8847,4255,8937,9660,16
470KONAKİNKILAP ORTAOKULU48,1154,4236,4548,6256,3832,3560,43
471KİRAZÖRENCİK ZEYBEKLER ORTAOKULU47,8753,6639,0249,6455,0032,5057,41
472TORBALIDAĞKIZILCA ORTAOKULU47,5250,0040,0042,2749,5546,0057,27
473DİKİLİDELİKTAŞ ŞEHİT CENGİZ TOPEL ORTAOKULU46,7059,3141,1339,5451,8135,4752,95
474TİREBAŞKÖY ORTAOKULU46,6752,8135,0050,6347,5038,1355,94
475BERGAMAAŞAĞICUMA ORTA OKULU46,1347,1441,0752,1454,6428,5753,21
476MENEMENŞEHİT ER SERDAR AMAK ORTAOKULU45,7949,7133,8742,5052,4837,0259,13
477MENEMENATATÜRK ORTAOKULU45,4145,1736,3341,9055,8636,0357,17
478MENDERESÖZDERE ŞEHİT HASAN ÖZKAPU ORTAOKULU45,0046,6731,6748,3354,1731,6757,50
479KONAKZİYA GÖKALP ORTAOKULU43,8648,6828,1637,5061,1126,9460,79
480TORBALISUBAŞI ORTAOKULU42,7643,7343,4138,9643,8135,3851,27
481KINIKARPASEKİ ORTAOKULU42,1646,5935,6835,0053,6333,6348,40
482BAYRAKLIŞEHİT YÜZBAŞI ALİ RIZA SADAK ORTAOKULU40,9346,5931,3636,0243,8634,3253,41
483KİRAZAKPINAR ORTAOKULU37,1641,3930,5634,2534,5037,2545,00
484KONAKŞEHİT FAZIL BEY ORTAOKULU37,1240,2629,3637,5635,3832,1847,95

 * Veriler Nisan / 2017 TEOG Sınavına Aittir.  
Mahalli Yerleştirme Sistemi MYS İzmir Okulları / LKS iZMİR Liseleri

NOT: Bir sonraki sıralama tablosuna geçiş yapmak için üstteki tablonun sağ alt kısımda yer alan ” Sonraki ” yazısına tıklayabilirsiniz.

||||| Like It 42 Beğen |||||